Ženy zaujíma

Všetci chceme slobodu a istoty. Ženy, muži, deti, mladší, starší, seniori. Sloboda a istota nie sú tými istými ideálmi. V skutočnosti sú sloboda a istota častokrát svojimi presnými protikladmi. So slobodou strácame istoty.

Pýtali sme sa žien: ,,Čo je pre vás dôležité, čo od života očakávate?,, 
Z odpovedí ... ,,zdravie, láska, životný partner, deti, istoty.,, 
 
Istoty pramenia z vnútorného potenciálu každého z nás. Istoty sú ovplyvnené rodinou, prostredím v ktorom sme dospeli, vzdelaním a najmä našim vlastným vnútorným životným potenciálom. Niektoré istoty si vieme zabezpečiť vzájomnou spoluprácou. Spolupráca v rodine, priatelia, v zamestnaní, v podnikaní, a aj poistením, komerčným poistením. Naša práca je práve o poistení. Poistenie aby vždy bol dostatok finančných možností. Dostatok financií pre vás v neplánovaných životných situáciach keď sa naplnia riziká života: v čase choroby, liečenia, nezamestnanosti. Dostatok financií pre vás aj v cielených životných situáciach: finančné zabezpečenie štúdia vášho dieťaťa, zabezpečenie pre vykročenie do samostatného života vášho dieťaťa, zabezpečenie vašich vlastných osobných cieľov, vaše finančné zabezpečenie v poproduktívnom veku - váš dôchodok.
 

Novinka: Poistenie Allianz Best Doctors

 
 
O témach, o ktorých sa často rozprávate:
 

Láska

Všetci túžime po láske, muži aj ženy. Ženy aj muži. Ale ženy o nej oveľa častejšie rozprávajú. Všetky ženy túžia, aby ich niekto miloval. Dievčatá, ženy, dámy a aj staré mamy skrátka od vás stále potrebujú počuť, že sú fajn, stále krásne a že ich máte radi. Osoby ženského rodu potrebujú neustále dôkazy lásky. Nie je to však o slovách. Správny muž je pre nás ten, čo dodrží slovo. Vždy urobí to, čo sľúbil. 
Za pravého chlapa vždy hovoria činy ...
 
 
Ideál mužskej krásy
 
Samozrejme, že sa nám páčia herecké idoly, ale my žijeme zvyčajne s mužmi, ktorí majú od týchto ideálov ďaleko. Chceme aby boli vyšší, nejaké svaly sem tam môžu byť. Všímame si pekné ruky, zdravé svetlejšie zuby, charizmatický úsmev. Viete, že nám nevadí väčšie bruško? Ženy majú totiž pri silnejších mužoch pocit, že sú veľmi štíhle, krehké a drobné, majú pocit bezpečia a istoty. 
 
 
Istota
 
Ženy túžia po istote a stabilite. 
Šestnásťročné dievčatá snívajú o tom, že im niekto povie, že sú krásne. Osemnásťročné chcú aby ich všetci milovali. Dvadsaťpäťročné ženy chcú vzťah. Tridsaťročné túžia po tom, aby partner bol sebavedomí, vedel sa o ne postarať, mal dobrú prácu a finančné istoty. A štyridsiatničky, veria, že je iba ich. Istota znamená nielen to, že je partner na tom dobre s bývaním, či peniazmi. Istota znamená, že keď potrebujú radu, oporu, pomoc, môžu sa na neho spoľahnúť. Ženy túžia po mužovi, na ktorého sa možno spoľahnúť. Keď mu volajú, že telefón zodvihne na prvýkrát. Muž, ktorému na vás záleží, vám telefón vždy zodvihne.
 
 
Charizma
 
Charizma zázračná a ojedinelá. Dar ,,z hora,,. Vyžarovanie, ktoré vychádza z vnútra, ojedinelý šarm, mimoriadna príťažlivosť. Schopnosť očariť, schopnosť medziľudskej komunikácie a presvedčivosti. Osobnosť, ktorá vzbudzuje rešpekt. Muž. 
 
 
Zmysel pre humor
 
Muž, ktorý vás rozosmeje. Po takom túži každá žena. Vtipné príhody, jemná irónia, čierny humor. Ženy túžia po partnerovi, ktorý ich dokáže zaujať a zabaviť, po partnerovi, ktorý si dokáže vystreliť aj sám zo seba.
 
 
Energia a životaschopnosť
 
Muž vyrovnaný so sebou a svojím životom. Ženy túžia po mužoch s pozitívnym pohľadom na svet. 
 
 
Tajomnosť, či démonickosť
 
Tajomné, je svojím spôsobom príťažlivé. Všetci máme svoje tajomstvá, o ktorých vie málokto. Ak je muž istým spôsobom záhadný, nedostupný, ba až démonický, tak nás nesmierne vzrušuje a priťahuje.
 
 
Dobré srdce
 
Muži si myslia, že milujeme iba takzvaných zlých chlapcov, alebo hajzlíkov. Áno, niekedy je to pravda. Občas sa totiž stratíme niekde na polceste a nevieme odolať ,,zlým,, chlapcom. Tie múdre z nás vedia, že pekný život nás čaká s tými dobrými. Ak chcete zistiť, či má váš partner dobré srdce pozrite sa ako sa správa k priateľom a svojej rodine. Dozviete sa ako sa raz bude chovať ku vám.
 
 
Vernosť
 
Verných mužov je ako šafránu. Treba si ich preto vážiť. Keď sme verné, túžime aby bol verný aj on.
 
 
Sila a vášeň
 
Silné objatie, vášnivé noci a horúce telá. Čudovali by ste sa koľko žien dáva prednosť vášnivému milovaniu pred jemným a nežným. Opýtajte sa kamarátok, aký sex sám im páči. Väčšina z nich vám dozaista prekvapivo odpovie, že dávajú prednosť drsnému sexu pred nežným. Nežnejšie pohlavie potrebuje cítiť mužskú silu aspoň v posteli.
 
A, ako je to s istotami? Ako na to? Porozprávajme sa.